| Dacianna a întrebat:

Salut :* Am o problema destul de maricica. Acum 4 zile am iesit afara cu cea mai buna prietena a mea si am inceput sa vorbim niste chestii despre un tip care o place de foarte mult timp. Tipul acela este unul dintre bunii mei prieteni si el incearca de cativa ani sa fie cu ea si pana la urma ea a spus " Da" dar acum ea regreta pentru. ca nu il place si vrea sa se certe cu el si sa numai fie impreuna. El ar face orice pentru ea si tine la ea enorm si m-am gandit ca ar fi o bataie de joc pentru el chestia asta asa ca i-am spus planul ei. Bineinteles ca el a apreciat faptul ca i-am spus dar e fost foarte suparat.
Ea pe de alta parte s-a suparat foarte tare pentru ca i-am spus lui acele chestii pentru ca ea nu vroia sa le afle si sunt sigura ca este foarte suparata pe mine. Ideea este ca nu stiu ce sa fac, nu stiu ce sa ii zic maine cand a zis ca vom discuta despre asta fata in fata, i-as zice absolut orice ca sa nu ne certam si totul sa fie ok. Tin enorm la ea dar imi pasa si de el ( cu el nu am probleme) dar ce sa ii zic? ca sa fac ca sa nu ma cert prea tare. Imi este frica sa nu ne certam atat de rau incat sa nu ne mai impacam. Ce sa-i zic? Sau chiar daca ne vom certa dar vreau sa ne impacam atat imi doresc, ce sa-i zic cum sa-i explic?

1 răspuns:
| D3IuTzA14 a răspuns:

Spune`i Ca Acel baiat Va suferi Enorm pentru ca el chiar tine la ea foarte mult.Si nu vrei ca el sa sufere.Si spune`i ca`ti pare raw darIl dureafoarte tare.Si ca ai incercat sa o ajuti Dar nu te-a tinut gura. Pentru ca tu esti sincera.Bafta! Multa. Stiu cum e.Eu mi-am pierdut tot la fel prietena.Dar de fapt era o minciuna prietenia noastra.O bataie de jocoh go on.