| TeRogImiDaiFunditaTeImPlor a întrebat:

Ieri m-am impiedicat de pragul de la usa (stau la bunici) si am cazut. m-am julit unpik bla bla bla dar de atunci ma doar ingrozitor un deget la piciorul drept penultimul deget. doar daca il misc in fata inapoi ma doare ce ar putea fi? Doare rau.

Răspuns Câştigător
| emima a răspuns:

Maseaza-te putin in locul unde te doare si eventual pune-ti o compresa cu apa rece pe deget

1 răspuns:
| loveyouforever a răspuns:

Buna.de la cazatura degetul poate fi putin luxat! nu te ingrijora! nu e foarte grav.e ca o zgarietura mika...in cateva zile va trece.maseaza-l putin cu o crema(de corp sau de maini,de care ai pe acasa), iar daca nu iti trece in cateva zile, va trebui sa mergi la un doctor. evetual pune niste cuburi de gheata pe elhappy
funda?:X