| WolfgangKreutzfeldt a întrebat:

Imi explica si mie cineva cum sta treaba cu pariurile sportive?

P.S : Dau funda

Răspuns Câştigător
| Madesz a răspuns:

Hoo, sunt aici prietene! Am mult de zis, asa ca zic pe scurt. De exemplu pui pariuri la fotbal : sunt acolo două echipe și trebuie să te gândești care din ele va câștiga meciul, dacă crezi ca prima echipa ( gazda )va câștiga apeși pe,, 1", dacă crezi ca va câștiga a doua echipă ( în deplasare ) apeși pe,, 2", dacă crezi ca va ieși un scor egal de ex. 1:1, 2:2 sau 0:0, apeși pe,, X,,, dacă crezi ca va câștiga ORI prima echipa ORI va fi egal, pui 1X iar dacă crezi ca va fi egal sau va câștiga echipă în deplasare pui,, X2". happy Mai multe detalii pe privat. Sunt mai multe tipuri de pariuri la fotbal. o să încerc să ți le explic majoritatea. Pe privat, ok? big grin

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Sunt mai multe feluri de pariuri sportive. Pariuri pe fotbal, animale sau diverse lucruri asemănătoare. Aștept să revii cu mai multe detalii.