| anonim_4396 a întrebat:

imi place de un baiat din liceu mai mare decat mine cu un 1 an. Ne tot aruncam priviri scurte, zambeste cand ma vede, cred ca ma place, parerea mea. Cum sa il fac sa vorbeasca cu mine, pare foarte timid?

2 răspunsuri:
| kretzulina21 a răspuns:

Sparge gheata si abordeaza-l tu pe el.nu ai nimic de pierdut. daca te place tot v-a rupe doua vorbe cu tine.inceputul este mai dificil.bafta!

| RockLife a răspuns:

Incearca sa-i aflii facebook-ul, si incerci acolo sa vorbesti cu el.