| Daniel415 a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata care s-a indragostit recent(in februarie)(asa scria pe facebook)de un baiat.Si eu le-am dat amandurora o melodie "Cele doua cuvinte" si le-am zis ca nu aveam ce face "De la mine pentru u si baiatu(nu-i zic numele).Sa nu va despartiti.Si acum as vrea sa nu fi facut asta.Va rog ajutati-ma,vreau sa fac ceva ca sa fie cu mine.

Răspuns Câştigător
| BombonicaXD a răspuns:

Pai poarta-te cat de frumos poti cu ea, ofera-te sa o ajuti cand are o problema, fii prietenos cu ea, si asa veti ajunge prieteni.Iar de la prieteni la indragostiti mai e putin de tot.Succes!