| uuSexi a întrebat:

Cum pot sa ma razbun pe un baiat care s`a prefacut ca ma place ca sa`si bata joc de mine si a facut asta si cu mai multe fete, pe unele le mozolea ca sa experimenteze si dupa aia le parasea. Isi bate joc de fetele mai mici ca el. Ce sa fac sa ma razbun ...idei

funda pentru cele mai bune idei. Multumesc; x

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și dacă ți-ai vedea de treaba ta fără să-l mai bagi în seamă?
Este un parșiv.
Pa, pa.

| CoquineNoire a răspuns:

Unde le mozolea?

| ionutzul31 a răspuns:

Hmm...de multe ori este bine sa ierti.Razbunarea nu este o solutie, indiferent de fapt.Nah...faci cum vrei.Baftawinking

Răspuns utilizator avertizat
| LaLaLea a răspuns:

Sunt acceasi situatie si stiu ca tu il placeai foarte mult si nah...trebuie sa aflii care e punctul lui sensibil, de fapt baietii au un singur punct sensibil. Poti spune ca va sarutat pe toate, dar spuneti asta la mai multe fete si dupa o sa mearga bine zvonul, iar lui o sa ii fie foarte rusine de o sa stea numa' cu capul in pamant.Succes!:*

| dulse a răspuns:

Date la el iar cand el crede ca te poate avea dai cu flit...asta il va face sa te vrea din ce in ce mai mult iar daca tu il vei respinge ii vei rani orgoliul

| R11 a răspuns:

Imprastie zvon ca so bagat cu tine numa ca sa se mozoleasca pentru ca habar nu arelaughing si il faci de ras in toata timisoaralaughing