| VallyVally a întrebat:

Salut TpU. Imi puteti da si mie niste statusuri pentru facebook? Adica, statusuri bune de postat, care nu prea au fost auzite. Dau funda! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| TheEyes a răspuns:

Salut.Sunt cateva dar HiP-Hop, daca nu iti place ceva la ele le modifici putin.Am sa ti le pun cenzurate happy.
1.Hip-Hop-ul nu se-nvata c***e e un stil de viata.Pun pariu ca de craciun inca mai credeai intr-un gras tampit, cand erai mic te-ai uitat vreodata sub brad zicand "Bagamias *** nu-i nimic"?
2. Daca ti-ai crescut copii cu Mirinda si Nutella, nu inseamna ca trebuie sa mori cu Toffifee si CocaCola
3.Chiar daca as avea toti dintii cariati as mai zambi,si chiar daca as fi plin de probleme,tot as glumi, pentru ca, sti, viata e grea si lumea e rea, cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?
4.Deci pontu-i pont,jointu-i joint,strada-i strada, marfa-i marfa si circa-i circa, frica-i frica, jocu-i joc, cam asta-i totwinking
5.Deci pontu-i pont,jointu-i joint,strada-i strada, marfa-i marfa si circa-i circa, frica-i frica, jocu-i joc, cam asta-i totwinking
6. Obisnuiam sa cred ca drumul pe care merg nu e chiar cel drept, ziceam ca-i doar acel drum pe care alerg in prezent constient c-o sa plec dar acum incep sa-nteleg ca de fapt e acelasi drun, rau sau bun plin de raze de soare, cer senin sau furtuni, 500 de povesti despre masti care s-ascund in fum
7.Inteligent ca iupurasu Bugs Bunny fac banii.Banii nu ma fac permanent, caterincos ca Duffy Duck.Sunt combinatia perfecta dintre om si desen animat.Si nu sunt de la tripa Simplu, dar ma pun In cap.
Sper sa iti placa unul dintre ele.Salut

| VallyVally explică (pentru TheEyes):

Multumesc. Primesti Funditawinking

| TheEyes a răspuns (pentru VallyVally):

Mersi

4 răspunsuri:
| Anaalex520 a răspuns:

Sa-i spui lu` mata! pe mine ma doare fix... undeva.

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute