| ElleElly a întrebat:

imi puteti spune cat mai multe despre cum se folosesc produsele pentru make-up sau puteti sa-mi dati un site legat de asta.(scuzati categoria)happy

6 răspunsuri:
| DeMeTrIoN a răspuns:

Nu este asa de greu. Te-ai uitat vreodata la mama ta cum se machiaza? De exemplu eu imi dau cu o culoare care sa nu iasa in evidenta, un roz deschis, nu stiu, orice culoare vrei pana la urma si imi fac la coada ochiului,, o codita" in sus cu aceeasi culoare. Daca vrei poti sa iti dau si cu un creion doar in jurul genelor. Cu rujul cred ca te descurci si cu fardul la felwinking

| ElleElly explică (pentru DeMeTrIoN):

happymerci!

| DeMeTrIoN a răspuns (pentru ElleElly):

Kp:d

| ElleElly explică (pentru DeMeTrIoN):

happy

| Cora_Moldovan_1991 a răspuns:

Sunt pe youtube tutoriale de make-up de unde poti sa te inspiri...