| εмiLч97 a întrebat:

Imi puteti spune si mie, cateva telefoane cu tastatura qwerty (Gen Samsung Chat 335), nu neaparat cu touchscreen, care sa aiba si wi-fi si sa fie pana in 600 de ron si cu o camera de 3MP.

Multumesc.

3 răspunsuri:
| Cosmin1992 a răspuns:

Cu 600 ron iti cumperi un iphone 3gs putin folosit si iti garantez ca te vei indragosti de el. Pozele sunt de nota 10, wifiu la fel iar ecranul tactil e cel mai bun de pe piata. Daca mai strangi pana in 1200 ron iti poti lua iphone 4.

| AddXf a răspuns (pentru Cosmin1992):

Cosmin1992 vreau sa te anunt ca un iphone este in jur de 2000 de lei si chiar si mai mult. crezi ca cineva iti va scade pretul unui iphone 3gs de la 2000 de lei la 600?

| Cosmin1992 a răspuns (pentru AddXf):

La mana a 2 a da... Eu mi-am cumparat nou iphone 4 neverlocked 16gb cu 17 milioane de la cineva. Un iphone 3gs sau 3g la mana a 2a ajunge in 600-800 ron. Intra si tu pe www.b-o.ro si cauta la anunturi iphone. E siteul orasului meu si ai sa vezi o gramada de telefoane la pretul pe care l-am mentionat.