| expertbet80 a întrebat:

imi puteti spune si mie cum vi se pare sprayul antiac impotriva cosurilor si semnelor lasate de acestea, in special cei care l-au folosit.Cel mai bun raspuns primeste funda...

4 răspunsuri:
| heiii a răspuns:

Eu nu am folosit,nu stiu cum este,dar iti pot recomanda produse pe care le am folosit eu si prietenii mei cu succes:brevoxyl,zynerit,gelul de curatare de la nivea clean deeper, tinctura de propolis, sapunul cu sulf sau cu argila, masca cu argila, lotiunea tonica de la garnier. sper ca te am putut ajuta cu ceva.

| expertbet80 explică (pentru heiii):

Tie care ti s-a parut cea mai buna dintre toate aceste solutii?

| heiii a răspuns (pentru expertbet80):

Brevoxyl.este o crema cu ambalajul unui gel.eu personal l am folosit si pot spune ca este bun pentru mine, eu am acnee usoara, dar rezultate vizibile vei vedea dupa cel putin o saptamana. uite mai multe aici:http://e-acnee.blogspot.ro/2007/12/brevoxyl.html
si zyneritul este bun, dar cred ca se da numai cu reteta.au folosit prietenele mele, nu bag mana in foc pentru el.
tincura de propolis la fel este foarte buna.este naturala si usuca foarte tare cosurile.eu o folosesc numai pe cosuri pentru ca este foarte puternica.

| luculescum a răspuns:

Asa vom sfarsiii big grin...