| AlexTntt a întrebat:

imi puteti spune un salon de tatuaje bun? (Bucuresti) Multumesc, dau funda!

1 răspuns:
| iepurascufundita a răspuns:

Roxy Tattoo Design Bucuresti unde iti poti face tatuaje permanente, tatuaje semipermanente si tatuaje cover up ( peste cele vechi). Programul este Luni-Vineri 14.00-20.00 iar sambata 10 -16.00. Salonul este situat in zona Stefan Cel Mare.
Fashion Tattoo de pe Bvd. Ion Mihalache, cel cunoscut ca "salonul lui Marius Niculae". Program: L-V 12:20, S 11:16