| Rockg666 a întrebat:

Știți cumva dacă la noi în România se fac tatuaje fosforescente? Și dacă da... îmi puteți spune ce salon din București fac astfel de tatuaje?
Știu doar că tatuajele cu mesaj audio au apărut la noi in țară.

4 răspunsuri:
| QuelQui a răspuns:

Cred ca cineva isi bate joc de tine cu informatii incomplete.

| THTattoo a răspuns:

Tatuaje fosforescente se faceau cu ceva timp in urma(glow in the dark tattoo) si sunt vizibile doar la lumina UV. Ele din pacate nu sunt ok pentru sanatate, contin fosfor, un element chimic destul de toxic. Asa ca nu stiu daca cineva face in Bucuresti.

| Rockg666 explică (pentru THTattoo):

Îți mulțumesc