| Loklaoka a întrebat:

Imi spuneti si mie niste replici misto.
De ex unu ma injura sa te *** in gura eu ii zic vezi sa nu uiti.Replici dinacestea sa ii fac de ras pe smecher si replci sa ii contrazic pe toti intr-un stil ff smecher.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai poti zice: mai repeta ca nu am auzit bine sau hai lasa-ma cu aburelile tale, daca esti intreg la minte taci din gura, etc asa sa vezi ca il doare.

| Ghost a răspuns:

Imi place prima parte aia cu f... chiar esti disponibila

| GeorgeMariusIasi a răspuns:

Bun gasit. Dupa parerea mea, nu ar trebui sa le raspunzi acestor "smecheri" (dupa cum le spui tu), o vorba veche spune ca ignoranta doare mai tare, asa ca recomandarea mea e sa ii ignori aceste caractere umane. Si eu, cand eram mic, eram uneori jignit sau ironizat, si am fost invatat sa nu mai bag in seama. Succes si astept sa-mi spui cum merge.

| Kenzorr a răspuns:

Poi ii poti zice ca: M*ta te-a facut gi gh*t de taur sau genuri din astea