| JhonnyMakaroony a întrebat:

Imi spuneti va rog cum as putea scapa de acnee (cosuri) intr-o saptamana?

Multumesc!

3 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Daca esti intr-o faza mai avansat nu poti.
Gandeste-te ca altii au de ani de zile si tu vrei sa scapi intr-o saptamana?!

| Nedea_Marius_1994 a răspuns:

1. nu le stoarce
2.cumparati crema de ihtiol arde orice eu aseara aveam un cos mi-am dat cu el si azi a disparut mult succes nici nu iti trebuie daca iti dai cu crema aia rezolva orice, inflamati, acnee, etc. fratemiu a avut sub ochi o infectie urata si doctori au spus ca trebuie s il opereze, a incercat crema recomandata de o prietena si IN 2 ZILE IA TRECUT

| JhonnyMakaroony explică (pentru Nedea_Marius_1994):

Daca merge FUnda e a ta!