| Ro2Soldat a întrebat:

Impreuna cu inca 7 prieteni organizam revelionul. SUntem prieteni de 8 ani. Si nu stim ce sa facem! Adica pana acum avem asa: FIlme, Mancare, Bautura, Artificii, Cantam (Chitara si vocal), povestim... Si mai gasim noi ceva interesant de facut dar ne puteti ajuta si voi cu niste idei? Cele mai bune idei au un fundoi mare!

3 răspunsuri:
| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

De ce va crizati asa? daca va stresatia sa nu o sa reusiti nimic, o sa iasa o porcarie, mai de graba lasati partea de divertisment pentru atunci, improvizati nu va chinuiti sa faceti sa programati totul la secunda... pentru ca o sa iasa o mare porcarie...

| alexax a răspuns:

Puteti juca jocuri gen sticluta pe provocari. Sa faceti farse la alti prieteni.