| KolG a întrebat:

in primul rand vreau sa mentionez ca am 17 ani. Am si eu o problema pe care multi dintre noi am avut o cel putin odata in viata. Este o fata in gasca noastra de prieteni de care imi place de ceva timp si s-a pus cu un baiat care nu este de aicea din oras dar vine mereu in weekend. Regret ca nu i am zis ca o plac si chestii pentru ca multa lume ne spunea ca ne sta bine impreuna si auzisem ca ma si place dar tot imi era teama de respingere pentru ca nu erau surse sigur, in fine. Problema e ca vreau sa o uit si nu stiu cum. Sa nu mai stau cu ea nu pot pentru toata gasca umbla impreuna, cu alta fata am incercat dar i am "ranit sentimentele" pentru ca tot ma gandeam la acea persoana si nu puteam pur si simplu sa ma sarut cu ea sau chestii de genu. Daca stiti vreo modalitate ca sa o uit as fi recunoscator. FUNDA!

1 răspuns:
| SLexuS a răspuns:

Ca sa o uiți faci așa ori te duci și îi spui în fata dacă te respinge ăsta este dar prima data cumpărai ceva frumos înainte sa te duci la ea.
Și de uitat este cam greu dacă o iubești din nebune
Ca sa o uiți dar cam greu fa alte activități întâlnește cu prieteni dar sa nu fie ea va duceți la un restaurant ceva vedeți voi.
Succes