| aditzache123456 a întrebat:

In seara asta ma plimbama si eu prin pc informati etc si am observat ca PC-ul meu foloseste doar 2 gb RAM din 4 gb si asta m-a lamurit pe mine ca de ce am lag pe unele jocuri asa sa trecem la intrebare cum as putea sa fac ca pc-ul sa foloseasca toti gb RAM-i? PS: am windows 7 Ultimate 64bit evident windows-ul este cumparat. A da si scuze dar nu stiam unde in ce categorie sa pun happy

1 răspuns:
| Dumitriscia a răspuns:

Ai depasit Ram-ul. Si ti s-a ars o parte din el! Du-l la reparat