| eueueueye1111 a întrebat:

Salut TPU, în ultima perioadă m-am îngrășat, chiar asta și voiam dar m-am îngrășat puțin cam mult la față din păcate, formându-se și gușă, dacă puteți să-mi spuneți niște metode să scapi de grăsimea de la față, orice metoda, dar nu pastile laughing)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există. Ori slăbești peste tot ori deloc. Nu se poate pe bucăți. Dacă era așa toate fetele se îngrășau doar pe fese și pe bust, dar nu merge chiar așa.

| EllaAndreea1655 a răspuns:

Pai incearca sa slabesti direct, dar tine te de un program alimentar bun, fara trisari. Mananca sanatos (multe fructe si legume), fa multe miscare (exercitii, alergat etc), bea foarte multa apa. Spor