| cristinaaa_4058 a întrebat:

In ultima vreme m-am ingrasat putin mai mult. Imi puteti da o metoda de a slabi rapid si usor? Va rog frumos!

6 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Sport...cauta pe net.

4 ShaKuri:imaginea ta este cu o pisica din filmul coroline... l-am vazut...:-s cam infricosatorlaughing.

by zu

| waddu a răspuns:

Iti recomand fitness sau sa alergi. si ai grija cu dieta
uite aici ai multe... diete
http://femei-frumoase.ro/index.php/diete

| just4fun_8801 a răspuns:

Nu exista metoda de slabit usoara, grea sau metode de slabit miraculoase... e nevoie de o combinatie de vointa + documentare + sport pentru a avea rezultate

Ce trebuie sa ai in vedere : nr de calorii consumate sa fie mai mic decat cel necesar organismului in faza de mentinere, iar nr de calorii mancate sa fie mai mic decat nr de calorii arse prin sport

sfat : nucile si l-carnitina ajuta mult la slabirewinking

| ShaKuri a răspuns:

. alearga gagic'o ...alearga...si.alearga...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine o dieta si fa sport.

| doinisor a răspuns:

Sa maninci 3 mese principale intre, la 8 dimineata ceai, lapte, 100 gr salam, 1 ou, la10 2 mere, la13 masa de prinz cu 2 felli piine, la16 biscuitii sau fructe, la 19 mamaliga cu brinza, ghiveci macaroane cu ce doresti si la21 22 un pahar lapte.