| bleakk a întrebat:

In urma cu 4 ani am fost operat de peritonita,iar la o saptamana am facut ocluzie intestinala, cei care au patit-o stiu si ei ca operatie se afla 5-6 cm d ela buric in jos.Si nelamurirea este ca dupa 4 ani, de ce nu mi s'au topit firele? se simt foarte tari ca la inceput? dau funda celui care ma ajuta

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Du-te la un medic, altul de cat cel ce te-a operat. Cred ca au incurcat catgutul (ata de cusut). Treabuia sa se resoarba rapid. Nu sta asa ca poti muri.