| gabrielosss98 a întrebat:

in weekendul asta o sa ies cu o colega.Ce ma sfatuiti sa fac? S-ar supara daca o tin in brate la film sau daca pe drum o iau de mana?

Răspuns Câştigător
| Pushtoaik a răspuns:

Buna,nu cred ca ar avea motive sa se superwinking
Din punctul meu de vedere, ar trebui sa fi putin atent la prima ea reactie cand te vedem{atunci cand va intalniti}.
Dar cred ca din moment ce ea a acceptat sa va vedeti inseamna ca si ei ii place de tine.Deci stai linistit, nu iti fa probleme, ca nu se va supara.
E parerea mea din moment ce a accepta, nu ar avea motive.
Oricum baftakissFundita?hee heehee heeblushingblushing

| gabrielosss98 explică (pentru Pushtoaik):

Sper sa am curaj sa o tin de mana.

6 răspunsuri:
| emag a răspuns:

Cred ca ar trebui sa o iei treptat, vezi cum reactioneaza cand o iei de mana, ca sa stii daca treci mai departe sau nu

| gabrielosss98 explică (pentru emag):

Pai asta ziceam si eu, nu mi se pare nimic disperat sa o tin de mana.Acum sper sa am curaj.

| gabrielosss98 explică:

Cu ce ma sfatuiti sa ma imbrac?

| Lydiaaa a răspuns:

Din moment ce a acceptat sa iasa cu tine, eu sunt de parere ca te place.Si cred ca ar fi dragut sa o iei de mana sau sa o tii in brate.Dar incearca sa fii putin discret.Nu cred ca o va deranjahappy Succes kiss

| gabrielosss98 explică (pentru Lydiaaa):

Multumesc mult pentru raspuns.Mai astept un raspuns daca nu iti dau funda tie! happy