| RobertGheorghe a întrebat:

Salut, TpU! Inca de cand sunt mic am aproape tot timpul palmele transpirate, foarte transpirate vara si tot timpul am senzatia ca atunci cand o sa incerc sa iau o fata de mana sau whatever, o sa o indeparteze. Ce intreb eu de fapt este daca pentru voi fetele, e un lucru ciudat, sau va e scarba in vreun fel? Nu ma refer la o fata care deja are sentimente adevarate pentru mine, pentru ca stiu ca m-ar accepta asa cum sunt, ci la fetele noi pe care abia incep sa le cunosc. Pls no hate. Dau funda!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la endocrinologie ca tu ai o boala din cauza unor dereglari hormonale, daca transpiri atat de rau.

| sierra1 a răspuns:

"am aproape tot timpul palmele transpirate. va e scarba"

nu e chiar atât de grav dar nici plăcut să iei contact cu o astfel de mână. Controlează-te mereu sau evită contactul când e așa cum spui

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu o iei de mână.