| Taker a întrebat:

Intrebare pentru fete happy ce ati alege intre un blond cu ochii albastri sau un brunet cu ochii caprui? funda pentru cel mai interesant raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
L-as alege pe cel care ma inebuneste cu o singura privire. Care ma respecta si are un comportament deosebit.
Pe acel baiat. Care ma cearta ca un tata cand gresesc. Care ma sustine ca cel mai bun prieten. Care ma sfatuieste ca o mama.
Cel langa care imi gasesc fericirea!

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Satenul meu cu ochi capruihappy

| NoLiesJustLove a răspuns:

Brunet cu ochii capruihappy

| nimeniooda a răspuns:

Blond cu ochi albastri = palid rau, uneori pistruiat
Brunet cu ochi caprui=normal, in general fara pistrui
Cei blonzi cu ochi albastri = in general slabuti
Bruneti cu ochi caprui = normali
Mie mereu mi-au placut bruneti cu ochi caprui, dar tu alegi ce vrei. happy
Funda? puppy dog eyes