| Juper a întrebat:

Intrebare pentru fete: ce doriti un baiat care sa stie sa cante la chitara, sa fie romantic(cu saruturile si eu), cu bun simt, sa respecte fata SAU un baiat mai de gasca, mai rebel

Răspuns Câştigător
| Iyulia3712 a răspuns:

Combinatia dintre cei doi. Sa nu exagereze cu romantismele, si in niciun caz sa nu le faca inainte de a intra intr-o relatie! Si chiar si atunci, consider ca un trandafir din cand in cand e de ajuns! Si da, imi place sa fie si de gasca, rebel, amuzant, daca stie sa nu le duca la extrem si sa isi pastreze totodata bunul simt.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pe la mijloc. Nu vreau nici un din ala care in permanenta sa ma sufoce cu prea mult romantism dar nici sa fie rece si sa nu faca gesturi drăguțe pentru mine. Iar asta cu rebel, e discutabil, pampalau, disperat si insistent sa nu fie.

| Freya1 a răspuns:

Unul pe care sa il duca mintea.
Sa fie undeva la mijloc.Sa stie sa ma iubeasca si sa imi ofere atentie si afectiune si sa aiba simtul umorului.
Un baiat destept va sti mereu cand si cat sa fie de romantic, cand sa fie de gasca, cand sa fie rebel, cand sa fie cuminte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer să fiu singură. Ambele tale variante îmi provoacă greață.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine să zămbești.

| Juper explică (pentru anonim_4396):

Stiu nu te mai imbolnavesti asa repede

| anonim_4396 a răspuns (pentru Juper):

Da.Mai ales dacă sunt zâmbete false.

| JustAskingBruh a răspuns:

Sa aiba bani