| Fcp_Ovidiu_2000 a întrebat:

iubesc o fata care esti baietoaica adica injura etc cum o fac sa fie cu mine funda+vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine lasă vrăjeala, că nu prea ţine cu genul ăsta de persoane. De obicei ăia slobozi la gură sunt şi iuţi la minte, deci sunt mici şansele să o prosteşti. Poţi pur şi simplu să te comporţi în aşa fel încât ei să-i facă plăcere să stea în preajma ta. Numai ai grijă să reuşeşti s-o îmbârligi, că dacă dai greş cazi drept fraier.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Baga vrajeala cu ea. Daca iti place acest gen de fata.Desi majoritatea baietilor nu prea accepta genul asta.

| LoriLoL a răspuns:

Pai flirteaza cu ea pe aceeasi nota ''vulgara''.o sa-i placa