| maceee a întrebat:

Astazi imi mergea calculatorul foarte greu dar vroiam sa joc metin2ro cu orice pret intram si ieseam din metin dar odata mi s-a inchis prusc metinul si mi-a aparut o fereastra care spunea "Hack Shield DETECTED Hack Speed". O fi o erare a hack shield-uli pentru ca eu nu am folosit niciodata hack pe acest cont. Trebuie sa mentionez ca acum un an am folosit pe un alt cont hack de mobi si fishbot, dar contul meu actual nu exista. Cel mai bun raspuns primeste fundita.

3 răspunsuri:
| maceee explică:

Deci imi da ban sau nu?

| DontBeShy a răspuns:

Pai nu are cum sa fie o eroare, Daca a detectat Hack Speed, desii Hack shield este confidential [SGM];[GM] Nu ai ce face.Reinstaill metin2ro si nu mai folosi coduri.

| maceee explică (pentru DontBeShy):

Deci imi da ban sau nu, ca eu nu am folosit coduri?