| Alynutza_Alyna_1997 a întrebat:

luna viitoare este ziua mea si as vrea sa stiu ce sa fac,sa fac party acasa,sa ma duc in club, sau sa ies cu prietenii in oras.
Mai astept raspunsuri!
Scuzati categoria!
Funda!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi intai pe la biserica si multumeste pentru sanatate si toate cele, pentru tinerete, anii traiti.roagate in continuare pentru tine pentru parintii tai, pentru pace, liniste, si noroc in viata. dupa aia mergi si fa cum crezi de cuviinta dar nu abuza, fiindca ce e mult strica.ce e putin nu ajunge.tot dreapta masura saraca.la multi ani si sanatate.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu toti suntem crestini, asa ca fugi la categoria religie.
As alege club, celelalte 2 par plictisitoare

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Eu as alege sa merg cu prietenii dupa-amiaza la o pizza, iar apoi seara in club! big grin

| xCrazyGirl a răspuns:

Poi poti si sa le amesteci. (2) ziua sa faci party acasa si seara sa mergi in club happy

| lifeonlyforlove a răspuns:

Pai depinde citi ani ai si de situatia financiara.eu personal imi pot permite zi de nastere in club dar decit sa cheltui banii parintilor pe un club unde totul e scup, mai bine incheriez un apartament si acolo ma distrez de minune.acasa tot e o varinta numai daca parintii nu sunt big grin.in oras nu cred ca ar fi cea mai rea idee.in casa sau la club poti dansa, muzica si sa faci ce vrei dar in oras nu prea cred.vezi tuwinking

| Rrr18 a răspuns:

Alegerea doar ţie iţi aparţinewinking, sfatul meu e ca indiferent ce alegi, să te simţi bine si să te distrezi tongue, fă ca aceea zi să fie specială tongue, până la urmă doar o dată pe an e ziua ta de naşterewinking

| FratilaAdina23 a răspuns:

Eu zic club sau oras