| OverDarkGaming a întrebat:

M-am apucat nu de mult de parkour si freerunning si am o problema! Cand vreau sa fac o schema gen flipul am o retinere(Mie frica sa nu cad )! Cum fac sa dispara aceasta retinere! Cine stie sa imi spuna! Fundahappy

1 răspuns:
| robertrotariu a răspuns:

Eu fac freerun de 3 saptamani. si am invatat de daca ti-e frica nu poti face nimic.inainte de a incerca ceva urmareste un tutorial de 3-4-5 ori si dupa poti incerca.o sa ai de munca dar merita! trebuie sa fi foarte concentrat pe miscarea care vrei s-o executi si sa stii ca daca nimeni nu a murit din asta nici tu nu o sa mori.