| marinelmomoratoiu a întrebat:

M-am indragostit lulea :X si vreau sa o abordez cumva.
Sunt mai mare ca ea cu 2 ani si vreau sa vorbesc cu ea.
Ma credeti sau nu i-am facut un ppt. si as vrea asa sa ii zic dar pe un cont cu nume ciudat ca sa nu stie cine daca ma refuza renunt daca ma accepta ii spun.
E buna idea?
Uitati pptul si ziceti daca e frumos astept modificari daca e nevoie si uploadate +link ca sa le vad multumesc mult. Dati-mi si niste "cuvinte", "vorbe" ca nu mai am idei nu am cuvinte cat o plac!

1 răspuns:
| F10r1n a răspuns:

Da'. De ce nu ii zici direct? E mai simplu plus ca o fata apreciaza mai mult cand ii zici asta fata-n fata. Parerea mea.
Sau eventual daca nu esti sigur de ce simte ea pentru tine, incearca sa te mai apropii de ea, vezi ce-i place, ce o face sa se simta bine, etc. iar dupa poti sa ii zici ce simti de fapt pentru ea.