| 1996kdjfjeddnlwejfnkfalakafiwieskjfd a întrebat:

Ma ajutati cu un sfat?
Deci treaba e ca am un prieten cel mai bun de mica si am facut greseala sa nu-i spun ceva, cand el de fapt imi zicea totul, si l-am dezamagit rau, ne-am certat si a spus ca de acum am viata mea si nu-l mai intereseaza. Noi vorbim doar ca niste colegi si mi se pare cam ciudat si nu pot accepta ca nu imi mai da sfaturi. Ce sa fac sa ma impac cu el si sa devenim cei mai buni prieteni iar? si daca o sa-mi spuneti sa-i recastig increderea cum fac asta? Va rog ajutooor! Dau funda pentru cel mi bun sfat.

Răspuns Câştigător
| AsDhop a răspuns:

Cere-i scuze, daca merita happy de unde stii ca ti-a spus si el totul?