| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu.Ma consider cam urat, nu stiu de ce dar asa ma consider.Nu sunt un Brad Pitt dar nici ultimul monstru, dar totusi ma simt cam complexat Ce sfaturi im dati ca sa arat mai ok?

5 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Nu cred ca sala te va ajuta cu ceva. Doar te vei simti mai bine cu tine insuti, dar nu te va face Brad Pitt de la o zi la alta.
E o chestie care tine de tine, tu trebuie sa doresti sa te vezi altfel.
Schimbarea trebuie sa inceapa in interiorul tau si apoi se va vedea si pe exterior.
wave

| Wøodenpints a răspuns:

Găsește oameni mai boccii și înviși estetic decât tine și umblă cu ei. Tu o să pari cel mai frumos.

Răspuns utilizator avertizat
| AlessandraCoco a răspuns:

Hey! Schimba-ti : frizura, garderoba, stilul. Foloseste creme(nu sunt prea indicate dar na.). Mai bine imi arati o poza cu tine si atunci pot sa iti spun mai multe sfaturi! P.S : poti sa iti iei niste lentile de contact! happy

| ligiat96 a răspuns:

Sala, Cosmetica, Hair-stylist, Shopping, Prieteni adevarati