| anonim_4396 a întrebat:

Sunt nou pe acest site si as avea o intrebare:eu ma simt foarte complexat de cum arat, sunt foarte singur din cauza asta si e foarte aiureasad. Nu stiu poate ma ajuta cineva cu niste sfaturi? va rog sa nu radeti de mine.

3 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Uite poate ca e imp felu in care arati dar nu e tot! adica kunosc multi oameni care nu arata ca prea bine da nici nu le pasa prea mt d asta, daca nu arati ca un zeu asta nu inseamna ca nu tr sa t distrezi sau ca tr sa stai mereu singur! in viata nu frumusetea e tot! gandeste-te ca st multe pers frumoase si la c le ajuta asta cand sunt goale p din interior? da e adev ca atrage aspectul da doar atat! nu cred ca t poti indragosti d o fata ft frumoasa care nu stie sa spuna nici 3 cuv p dumnezeul lor... uita si u d asta adica nimeni nu e perfect si c... nu mai sta singur ca pierzi poate mt momente frum! nu se sti ce-ti rezerva viata!

| AlexBitza a răspuns:

Crezi ca aspectul fizic este tot in viata asta? Iti spun eu c anul, sincer pentru mine cel mai mult la o persoana conteaza caracterul si asta nu o spune un varstanic ci un baiat de 15 ani. Cei care au un aspect fizic frumos de cele mai multe ori sunt persoane care nu prea stiu sa socializeze si vorba aia,, La cap pausa la**** matusalaughing. Acum pe bune nu mai te gandi la asta si dupa cate vad cred ca esti baiat (ai spus "sunt nou pe acest site'') si nu prea conteaza.
Deci in concluzie stai linistit si inceraca sa te faci placut prin prezenta ta spirituala nu fizica.
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am intr-adevar un sfat bun
:
Fa ca mine (ca si eu sunt complexat ca am acnee, dar nu e severa, acneea!)iesi pe un strand si stai toata ziua acolo, in fata oamenilor si cu timpul o sa vezi c-o sa-ti si placa