| Numepublic1231 a întrebat:

mai am putin si ajung la liceu si nu stiu cu o sa fie ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Și eu sunt în clasa a8-a.
Abia aștept liceul, o să fie minunat, nu-ți fă probleme!
E un nou început! happy
Baftă la examene.winking

| Satango a răspuns:

Buna! happy

Si eu sunt clasa a VIII-a o sa merg si eu la liceu, sunt putin speriata. Dar daca te ajungi la liceul care ti-l doresti cred ca o sa fie bine. O sa te obisnuiesti cu toti elevii, o sa ai noi prieteni...
Eu iti doresc noroc la examene!
Pa pa! :X

| sfinxul10 a răspuns:

Fa-ti prieteni multi la liceu ca sa nu ai probleme si bafta la examene ca sunt foarte complicate daca nu ai invatat.
Good lUcK

| Mariixx a răspuns:

Liceul :X.la liceu e foarte frumos, in primul rand cand incepi noul an incearca sa faci o impresie buna, sa fi deschisa, sar totodata sa fi limitata in vorbe, sa incerci sa te imprietenesti repede cu colegii deoarece vei petrece 4 ani langa ei, prima impresie pe care si-o creeaza profesorii este foarte importanta asa ca incearca sa-ti dia interesul in primele ore si sa iesi in evidenta intr-un mod bun.in rest totul vine de la sine.ps:ai grija ce liceu alegi!