| diva121 a întrebat:

ma puteti ajuta cu ceva? ma gandesc si ma tot gandesc la ce liceu sa merg... dar nu stiu. imi puteti da un sfat va rog?

Răspuns Câştigător
| Freaky a răspuns:

Zi si tu din ce oras esti,ce materii iti plac. pur si simplu arunci o intrebare?
Daca iti place matematica-mate info
Daca iti place informatica-mate info intensiv info
Daca iti place matematica,dar si engleza-mate info intensiv engleza
Daca iti place engleza - filologie bilingv
Daca iti place logica, psihologia, istoria - stiinte sociale
Daca iti place sa construiesti - liceul de constructii (dar sunt convinsa ca aici nu vrei)

SUCCES!