| Juvinex a întrebat:

Mai e puțin și începe școala, intru la liceu - clasa a 9a - și trebuie să îmi mai cumpăr niște jeansi. Am găsit pe site'ul celor de la Bershka câteva perechi super ok, dar nu știu ce mărime port și nu am magazin in oraș. Sunt băiat, am 1.75 în înălțime și 60 kg, cam ce mărime mi-ar fi bună?

1 răspuns:
| Ramona3k3 a răspuns:

Normal ar trebui sa aiba un ghid de marime. Ghidul de marime al pantalonilor fiind dupa talie si sold. Trebuie sa ai acolo un ghid.
Iti masori talia si soldul si aproximezi.