| Fabiano21 a întrebat:

Sunt băiat si port 39 la papuci..Am 16 si 1.70
E normal pentru un băiat sa poarte o mărime asa mica? Ma enervează super mult ca multe perechi de papuci pe care am vrut sa ii cumpăr nu am putut din cauza ca nu au 39..Mai sunt băieți ca mine ce poartă atat? O sa imi mai crească talpa?

2 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

rolling on the floor esti mic. cauti la categoria "copii".

| QElenaBoghiu a răspuns:

Eu sunt fata și am mărimea la picior 40 rolling on the floor)
1.58 46kg

Știu ca bărbați sau femeile care sunt slabi/slabe șanse si o înălțime mai mare au mărimea mai mare la picior
Bărbați care sunt mai dezvoltați(grăsuți) sau cu o înălțime mai mica poarta numere mai mici.