| Silyca a întrebat:

Buna pot gasi date despre cineva daca ii stiu numarul de telefon? De o saptamana cineva ma deranjeaza in continu cu sms-uri prima data imi spune ca nu stie cine sunt si ca vrea sa afla si dupa 5 zile imi spune ca stie cine sunt si ca ne cunoastem de 4 ani. Vreau sa aflu neaparat cine este va rog frumos sa ma ajutati cat de mult puteti.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate, dar numai daca figureaza intr-o carte de telefoane de pe internet. Numai bine!

| RTDRomania a răspuns:

Trimitei un mesaj cum ca sorta sau fratitiu vrea sa vorbeasca cu el sau ea si sa il tina timp de 5 minute de vorba si dupa aia poti sa te duci la politie

| ClaudiuAl3rx a răspuns:

Nu nu poti decat daca el este pe abonament si te duci la politie.