| ksg a întrebat:

Maine incepe bac-ul, cu proba orala de limba romana. Stiti cumva daca se reduce programul celorlalte clase? Nu de alta, dar vreau sa scap si eu mai devreme. Astept raspuns urgent. Multumesc

4 răspunsuri:
| oana44m a răspuns:

Depinde de la liceu la liceu, nu cred ca iti poate da cineva un raspuns sigur la intrebare...

| ksg explică (pentru oana44m):

Dar procedura cum e? De exemplu in liceul tau

| oana44m a răspuns (pentru ksg):

Am terminat liceul acum 10 ani. dar raman la parerea mea, ca nu exista o procedura standard. adica nu cred ca daca cineva iti spune ca maine faci doar 2 ore de curs, poti sa crezi 100% si sa te duci la scoala cu gandul ala in cap. ar fi trebuit sa va anunte ceva. poate se gaseste cineva care sa stie mai multe. happy

| ksg explică (pentru oana44m):

Spre exemplu cand au fost simularile, am facut ore reduse. Sper ca si acum va fi la fel.