| elll a întrebat:

Mi-am achizitionat Zineryt acum 5 zile, si in folosesc de 2 ori pe zi(dimineata si seara) si am vazut ca majoritatea cosurilor s-au uscat si intra in piele dar nu sunt sigur daca voi scapa de ele, si am nevoie de ajutor pentru ca imi usuca foarte mult fata. 1.La voi in cate zile a dat rezultate vizibile zineryt? 2.Cum l-ati folosit? 3.Cum pot scapa de pielea uscata? prin ce tratament.

Răspuns Câştigător
| onitza98 a răspuns:

Buna...Tratamentul cu zineryt da rezultate dupa 2-3 saptamani poate chiar si o luna.Nu te astepta la minuni dupa 2 zile.Eu una il folosesc de doua ori pe zi dimi9neata si seara(inainte de machiaj si dupa demachiere daca te machiezi)iar pentru a scapa de pielea uscata foloseste o crema dupa 30 de minute de la aplicarea zinerytului. Sper ca te-am ajutat si poate imi dai si funditabatting eyelashes?