| JockerStoica a întrebat:

Mi-am cumparat o tableta Vonino Spirit s de la eMAG si am dat 1000 de lei si ma gandeam sa ma duc sa imi iau banii inapoi pe ea si sa imi cumpar tableta E-boda Essential A160 pentru ca este mai ieftina costa 300 de lei.
Ce parere aveti? sa imi cumpar tableta E-boda sau sa o pastrez pe a mea Vonino sipirit s?
FUNDA!

2 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Ramai cu tableta pe care o ai acum.
Nu poti returna.
P.S: Strange bani sa o iei pe cealalta daca o vrei asa mult.
Iti doresc mult succes.

| Dulceatta a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ramai cu tableta ta deoarece nu cred ca o poti returna, din moment ce ai desfacut-o... si chiar daca cealalta tableta, pe care o vrei e mai ieftina nu este mai buna decat tableta ta care este mai scumpa.