| silvian12 a întrebat:

Mi-am cumparat un LG optimus l7, si am cateva intrebari.Cum pot sa bag jocuri pe el(fara a intra in google play,sau market,nu am internet)? Poze, muzica si videoclipuri/filme am bagat, dar jocurile nu stiu unde sa le salvez sa le citeasca telefonul...va rog, am pus intrebarea de nenumarate ori.

1 răspuns:
| AllePunct a răspuns:

Heii.
Sincer, nu poti sa iti downloadezi jocuri fara sa intrii in google play/market, pentru ca este singurul site de unde poti downloada jocuri pentru android. Singurul mod este sa iti iei internet si sa intrii in google play/market. Imi pare rau. Stiu cum e.
Salut!:*