| ABCDEFGH2806 a întrebat:

mi-am reformatat telefonul ( LG Optimus One P500 ) si nu mi se mai face Android Market in Google Play cum il pot face? FUNDA raspunsului BUN!

2 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Pai intri pe android market el este vechi si a bagat google play tu intri pe Android si i se va face update la google play doar atat. Succes
Fundita!?

| AlinnJe a răspuns:

Te duci la setari, la informatii despre sistem sau nu mai stiu cum era si la update-uri ..stai ca ma uit acum pe tel si iti spun.
Setari -> Informatii telefon -> Actualizare.
Funda pls.