| MaybeAnotherDay a întrebat:

happy, mi-am reinstalat windowsul de cateva zile, si acum problema sta in felul urmator : sunt jucator de CS (Counter-Strike), iar acum mi se vede pe jumatate de ecran sad, mentionez cand nu mi-am reinstalat windowsul mi se vedea pe tot ecranul sad nu stiu ce sa fac acum..Nu mai pot juca pe tot ecranul. Am windows 7

1 răspuns:
| RADU266 a răspuns:

Intra in cs si apoi la optiuni undeva o sa scrie run in windou. adica ruleaza in modul fereastra se poate sa il ai activat sau na-i instalat bine Cs
sper ca ti-am fost de ajutor