| ZuzaTA a întrebat:

Nu pot sa ma decid daca sa imi iau telefonul LGkp502 Cookie (touch screen ) sau Samsung S5230 (touch screen)

Voi ce zice'ti? Argumentati!

Dau Funda+vot big grin kisskiss

2 răspunsuri:
| withoutmoney a răspuns:

Am avut zeci de telefoane pana acum si cele mai proaste erau cele de la LG.Clar recomand Samsung S5230.La LG touch screenul este de foarte proasta calitate nu raspunde bine la comenzi, se scriu foarte greu mesajele pe el, camera de tot ra...atul, merge in reluare, are putine aplicatii, si arata ca un fake.Samsung face parte dintr-o clasa mult superioara e ca si cum ai zice ce sa aleg; veer sau nike, logan sau bmw, basescu sau obamalaughing).Am testat la colegii mei ambele telefoane si iti recomand Samsung pentru ca esti fata cauta pe alb e mai frumostongue.Bafta si multa putere de decizie!laughing

Eu una am lgkp502 cookie. si e foarte bun; D
de Samsung nu stiu :/ dar cred ca lgu e mai bun.
prostia e ca la touchscreenuri` nu prea tine mult bateria.
eu totusi zic ca lgkp502 e mai bun decat Samsung. thinking
big hug