| ionutdak a întrebat:

nu stiu cum sa ma imbrac in prima zi de liceu,as putea asa :
pantaloni albastri, am inteles ca sunt la moda
pantofi sport dar arata smecher ca adidasii
un tricou sau o camasa. Spuneti-mi daca e bine.

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Http://therhythmofheels.wordpress.com/......de-scoala/
ps pantofi sport gen adidasi plus camasa nu stiu daca e cea mai fericita combinatie... mai bine un tricou si un sacou simplu intr o culoare inchisa

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca iti iei pantofii aia sport nu iti mai lua camasa, un tricou e bine(alb).Tot ce conteaza e sa te simti bine in hainele pe care le porti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e bine. In prima zi toata lumea va fi preocupata sa cunoasca locul, pe diriginta. Iar pe colegi nu ai foarte mult timp sa ii inspectezi. Asadar, nu te stresa cu hainele.