| anonim_4396 a întrebat:

o intrebare cam tampita dar totusi astept un raspuns util din partea voastra..Mai exact un sfat
Doresc să ofer o brățară unei fete, o brățară destul de frumoasa.Ea primește, însă mie imi e prea rusine sa i-o ofer, adică ori suntem mai mulți, ori ea e prea grăbită, nu reușesc să găsesc momentul potrivit.Și dacă ar fi să-l găsesc, mi-ar fi rușine.
Ce credeți că ar trebui să fac.
Ofer funda :*

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa lasi rusinea ca n-o sa tii nicio fata langa tine cu atitudinea asta de baietel speriat.

| mihai69 a răspuns:

Trimite-i-o prin curier!

| gardianuf a răspuns:

In primul rand lasa rusinea la o parte de tine, fii mai smecher nu trebuie neaparat sa o astepti cand e singura daca te vor mai vedea si altii cu atat mai bine dar asta depinde de tine, ce fel de persoana esti.
Daca iti este teama iti recomand sa astepti la momentul potrivit, cel in care ea nu va fi deloc ocupata cu nimic, oricum indiferent cum vei proceda iti va aprecia sigur gestul happywinking

| Ellyyyyyy a răspuns:

Cand o vezi du-te la ea si cheamo iar atunci e momentul potrivit de ai da bratara. Nu trebuie sa-ti fie rusine, oricum fata va aprecia gestul, sau daca chiar nu ai curaj pune un prieten sa va jucati toti 3 adevar si provocare si spune-i sa-ti dea provocarea aceasta de ai da bratara, si gata. Funda?