| RaresAsaCica a întrebat:

o sa va spun direct:
Imi place de o fata si as vrea sa stiu daca in adancul ei ma place si as vrea sa imi spune-ti cum as putea sa o impresionez. niste glume amoroase, niste complimente dulci si destepte, ce atitudine ar trebui sa iau in prezenta ei.( este genul mai spontan cand e fericita cand e mai linistita si serioasa ) as dori sa imi spune-ti din cele mentionate mai sus ( glume etc ) si ce ar mai trebui sa fac sa o impresionez. de ce nu. sa o fac sa ma placa big grin va multumesc big grin!

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Daca vrei sa aflii daca te place iti recomand sa vorbesti cat mai mult cu ea iar daca se inroseste, incurca la cuvinte si vorbeste mai putin 99% sigur ii place de tine.

| TequilaVodka a răspuns:

Buna.Sa sti ca daca vei incepe sa vorbesti mai mult cu ea, va veti atasa unul de celalat.Asa ca incearca sa vorbesti cu ea cat mai mult, iar in cateva saptamani va veni momentul in care te vei simti in largul tau alaturi de ea si vei prinde curaj sa ii spui ce simti. Sigur ea va aprecia acest lucru si te va simpatiza