| xzedd1x a întrebat:

Optez pentru facultatea de administratie si afaceri-Administratie publica. Pentru admitere este necesar de o scrisoare de intentie, ma poate ajuta cineva cu un model, sau cateva argumente? sincer am cautam pe google dar nu am gasit tocmai ce voiam eu. As ramane recunoscator.Multumesc!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În general, Scrisoarea de motivaţie = Scrisoare de intenţie = Eseu motivaţional :)

Vezi alte detalii şi în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......fie-si-la/

Toate cele bune!