| vladys a întrebat:

pe facebook ce inseamna mutual friends cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Maria19b a răspuns:

Bună :*.
"Mutual friends " pe facebook, înseamnă prieteni comuni. Adică el are niște persoane (prieteni) pe care îi ai și tu, pe facebook.
Fundită?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Persoanele pe care le ai în comun cu o anume persoană. Când intri pe profilul cuiva, îţi apar prietenii comuni, adică mutual friends.

| AdiSR a răspuns:

Mutual friends înseamnă prieteni în comun

| Brittanie a răspuns:

Buna. Mutual friends, in limba engleza inseamna prieteni comuni. Bafta happy

| SkizoMetal a răspuns:

Nu era mai uşor să cauţi pe translator online?raised eyebrows

| JamieGold a răspuns:

Salut!
Pe scurt:"prieten comun".

| Geojorjy a răspuns:

Prieteni comuni

| Xyt a răspuns:

Inseamna "Prieteni comuni" Te pup :*!