| Cry0gen a întrebat:

Pe scurt, de ceva timp, simt ca nu mai am rost pe lumea asta.Pe langa faptul ca n-am gasit in viata mea pe cineva care sa ma placa (si vorbesc de fail-uri epice cu fete, ultimul fail fiind chiar acu cateva minute, din care am ramas cu ideea ca n-are rost sa raman p-aici), diferite probleme ca si divortul parintilor, derivand in diferite procese, dusmanii, zile lipsite de la scoala pentru a merge la tribunal, etc...Simt ca inca mai am o speranta, si nu vreau sa ma gandesc la sinucidere (chiar nu ma gandesc...probabil problemele ma ating, dar nu folosesc tehnici de-astea)asa ca as avea nevoie de niste idei, sa scap de depresie. Mersi!

Răspuns Câştigător
| Kesariona a răspuns:

:o. Sigur nu esti clona mea in varianta masculina?! Dupa sute de mii de fail-uri cu baietii ( ultimu fiind chiar ieri ), milioane de certuri intre parinti si alte tampenii, am recurs la o metoda mai veche de-a mea. Taiatul. Nu vrei sa vezi ce-am pe maini. Si eu simt acelasi lucru, ca n-am nici un sens si ca daca m-as duce naibii o data de pe lumea asta, ar fi bine pentru toata lumea. Simt ca eu ii incurc, ca din cauza mea parintii se cearta, ca nu sunt buna pentru nimeni, ca gresesc mereu... Si nu mai pot. Mama ma cearta intr-una. De la o vreme ma trezesc noaptea si plang, fara sens. Si cand intreb, de ce plang acum?! n-am cu ce raspunde. Pur si simplu, as vrea sa se termine totul o data. >_

2 răspunsuri:
| Kesariona a răspuns:

Btw, multumesc ca mi-ai dat ocazia sa ma descarc. In sensul ca n-am nici un prieten la acre sa-i pese, deci tin in mine pana nu mai pot. Mersii.
**

| Guby a răspuns:

Bun bun gandeste tot asa uite profesori poate te pot ajuta spune-le in ce stare esti si te pot scuti maca rde scoala apoi chiar nu ai avut ce face impotriva divortului adiak si ai mei au vrut dra ia-m impiedicat uie te pot ajuta cu mai multe sfaturi pe mess contacteaza-ma id:Gubypoetul